Home >Aktuálně >Aktuálně >Kariéra: Obchodní ředitel
2.1.2024

Kariéra: Obchodní ředitel

Jaká bude Vaše náplň práce?

- koordinace a rozvoj obchodní strategie
- strategické řízení vývojových a inovačních procesů
- reprezentace společnosti
- udržovaní obchodních vztahů a jednání s partnery
- monitoring trhu, sledování vývoje cen, trendů a konkurence
- spolupráce s týmem kolegů obchodního oddělení, vývojáři a vedoucími výroby
- spolupráce na firemním marketingu

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni (ideálně alespoň B2), znalost NJ výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- manažerské a komunikační dovednosti
- týmový hráč
- aktivní přístup k řešení problémů
- zodpovědnost, nekonfliktnost, spolehlivost, smysl pro kvalitu

Co Vám nabízíme?
- Možnost dlouhodobého zaměstnání ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí
- Příležitost pro rozvoj pracovních dovedností
- Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, příspěvek na dopravu, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, výkonnostní prémie, 25 dní dovolené)
- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí

Kontaktujte:

Andrea Kozojedová - personální a mzdová účetní

565 353 148, 734 788 636

kozojedova@dup.cz