Nabídka práce - Asistent/asistentka ředitele

Přijmeme asistenta nebo asistentku ředitele.

Popis pracovní pozice:

Vedení sekretariátu firmy:

Poštovní, elektronická a telefonická komunikace

organizační asistence ředitele a představenstva družstva

vedení dokumentace ředitele a představenstva družstva

zajišťování nákupu a oprav kancelářského materiálu a techniky

HR : akvizice a péče o zaměstnance

Nábor nových zaměstnanců: inzerce, pohovory a výběr

Organizace zaškolování nových pracovníků

Vyhodnocování zaškolování a adaptace nových pracovníků .

Organizace a evidence zvyšování kvalifikace pracovníků

Spolupráce a předání údajů personalistce a mzdové účetní

Péče o benefity zaměstnanců

Spolupráce s externím referentem BOZP

Péče o životní prostředí

Spolupráce s externím referentem pro ŽP

Vedení dokumentace ke všem oblastem emisí: vzduch, voda, odpady

Vedení průběžné evidence a shromažďování podkladů pro externího referenta ŽP

Dohled nad dodržováním předpisů ŽP, školení v rámci firmy.

Projektový management

Vedení svěřených projektů podle odbornosti a zkušenosti uchazeče

( firemní akce, marketing, správa webu, sociálních sítí,…)

Spisová a archivní služba

archivace všech svěřených agend

vedení podnikového archivu

Požadovaná kvalifikace a dovednosti :

Vzdělání : minimálně SŠ

Zkušenosti a dovednosti :

Schopnost jednání s lidmi.

Komunikační dovedností osobní i technické

Počítačová a softwarová vyšší gramotnost

Odbornost a zkušeností odpovídající uvedené pozici

Jazyková vybavenost odpovídající uvedené pozici (AJ, NJ, RU výhodou)

Místo výkonu práce:

DUP- družstvo , Řemenovská 1999, Pelhřimov

Navrhovaný plat : 20 000 - 25 000 Kč/měsíčně

Seznam firemních benefitů:

Možnost úpravy/zkrácení pracovní doby

Podpora zvyšování kvalifikace

Příspěvek na dojíždění

Závodní stravování a příspěvek na stravování

Mimořádné odměny (Vánoce, cílové odměny)

Příspěvek na životní připojištění,

Dovolená 5 týdnů

Firemní rekreační zařízení

Příspěvky na sport/kulturu/volný čas

Informace o firmě :

www.dup.cz

DUP - družstvo

Řemenovská 1999
393 17 Pelhřimov
Česká Republika
info@dup.cz

DUP Nový Rychnov

Nový Rychnov 9
394 04 Nový Rychnov
kovo@dup.cz

Pivovar Poutník