Nabídka práce - DĚLNÍK - GALVANIZÉR

Přijmeme zaměstnance na pozici dělník - galvanizér do výroby v závodě Nový Rychnov.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu. Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání, práci v oblasti automotive, výroba tradiční manikúrovacích nástrojů

Náplň práce

  • práce s chemickými látkami
  • obsluha galvanických linek
  • řízení neutralizační stanice
  • práce na jednu směnu (8 hodinová směna)

Kvalifikace/Požadavky

  • střední odborné učiliště / výuční list (chemického zaměření - výhodou)
  • základní orientace v bezpečnostních listech a nakládání s odpady
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • stanete se součástí tradiční české firmy
  • 13. mzda (vánoční odměna)
  • čeká Vás příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování a motivační systém odměňování
  • firemní akce
  • možnost nástupu ihned

DUP - družstvo

Řemenovská 1999
393 17 Pelhřimov
Česká Republika
info@dup.cz

DUP Nový Rychnov

Nový Rychnov 9
394 04 Nový Rychnov
kovo@dup.cz

Pivovar Poutník

Pivovarská 856
pojezdny@pivovarpoutnik.cz

E-shop