Nabídka práce - NÁSTROJAŘ -obsluha elektroerozivní drátové řezačky

Do týmu nástrojařů hledáme nového kolegu.Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání, práci v oblasti automotive, výroba tradičních manikúrovacích nástrojů Náplň práce : příprava stroje, nástrojů a materiálů opravy...

Do týmu nástrojařů hledáme nového kolegu.Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání, práci v oblasti automotive, výroba tradičních manikúrovacích nástrojů

Náplň práce :

příprava stroje, nástrojů a materiálů

opravy a úpravy střižných nástrojů

zdokonalování střižných nástrojů s cílem snížit zmetkovitost a zvýšit produktivitu a spolehlivost

práce na jednu směnu ( 8 hodin)

Kvalifikace/ požadavky:

Sřední odborné učiliště technického směru/ výuční list

základní orientace v technické dokumentaci a výkresech

znalost práce na elektroerozivních strojích výhodou

výhodou je také praxe na obráběcích strojích ( soustruh, frézka, bruska, strojní pila, vrtačka)

samostatnost, spolehlivost

Nabízíme :

stanete se součástí tradiční české firmy

13. mzda ( vánoční odměna)

čeká Vás příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, motivační systém odměňování, firemní chata, firemní akce

možnost nástupu ihned

DUP - družstvo

Řemenovská 1999
393 17 Pelhřimov
Česká Republika
info@dup.cz

DUP Nový Rychnov

Nový Rychnov 9
394 04 Nový Rychnov
kovo@dup.cz

Pivovar Poutník

Pivovarská 856
pojezdny@pivovarpoutnik.cz

E-shop