Nabídka práce - VÝROBCE A OPRAVÁŘ KOŽENÉ GALANTERIE

Do našeho týmu přijmeme na pozici výrobce a opravář kožené galanterie muže nebo ženu , kteří si rozumí se šicím strojem a nebojí se těžších materiálů. Požadujeme pečlivost, samostatnost, zručnost a chuť...

Do našeho týmu přijmeme na pozici výrobce a opravář kožené galanterie muže nebo ženu , kteří si rozumí se šicím strojem a nebojí se těžších materiálů. Požadujeme pečlivost, samostatnost, zručnost a chuť se učit nové věci.

Co Vám můžeme nabídnout? Práci na jednu směnu, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování, motivační systém odměňování, firemní rekreační zařízení, 5 týdnů dovolené

Kontakt paní Dostálová, 721 613 161, mail: dostalova@dup.cz

DUP - družstvo

Řemenovská 1999
393 17 Pelhřimov
Česká Republika
info@dup.cz

DUP Nový Rychnov

Nový Rychnov 9
394 04 Nový Rychnov
Česká Republika
kovo@dup.cz

Pivovar Poutník

Pivovarská 856
393 17 Pelhřimov
Česká Republika
pojezdny@pivovarpoutnik.cz

E-shop