Výroba kufrů, aktovek, spisových desek

Kožená galanterie větších rozměrů z pravé i syntetické kůže. Vyrábíme kufry, aktovky i spisové desky.

Kufry a spisové desky

Diplomatické a pilotní kufry a kufříky

Výroba dámských i pánských, kožených i koženkových diplomatických kufříků se sklopnými nebo kódovými zámky. Výroba attache kufříků s členitým vnitřním prostorem. Výroba kožených a koženkových pilotních kufrů s různým vnitřním vybavením.

Kufrové a kufříkové organizéry

Výroba vzorkovnic, kufrových a kufříkových organizérů v různých rozměrech a s různým vybavením na zakázku podle požadavků zákazníka: kufříky pro vzorky lahví s vínem, kufry na plata se zubařskými potřebami, kufříky na CD disky, svačinové kufříky.

Výroba firemních vzorkovnic, kufrů na vzorky a na katalogy. Výroba speciálních kufrů pro bezpečnostní agentury: kufry pro přepravu „kazet" s penězi nebo cennostmi. Výroba šperkovnic z kůže, koženky, nylonu a textilu.

Spisové desky

Vyrábíme kožené a koženkové desky na spisy a dokumenty, spisovky a složky na doklady a dokumenty, desky na jídelní lístky. Výroba spisových desek pro formáty A4, A5 aj., z různých materiálů (kůže, koženka, nylon) v různém provedení (vnitřní vybavení, způsoby zavírání) podle požadavků zákazníka. Výroba kožených desek na vzorky, katalogy. Výroba reklamních a prezentačních desek a složek.

  • Pilotní kufr
  • Attache kufřík
  • Spisové desky
  • Diplomatický kufřík

DUP - družstvo

Řemenovská 1999
393 01 Pelhřimov
Česká Republika
info@dup.cz

DUP Nový Rychnov

Nový Rychnov 9
394 04 Nový Rychnov
Česká Republika
kovo@dup.cz

Pivovar Poutník

Pivovarská 856
393 01 Pelhřimov
Česká Republika
pojezdny@pivovarpoutnik.cz

E-shop