Home >Kariéra >Kariéra >NÁSTROJAŘ -obsluha elektroerozivní drátové řezačky

NÁSTROJAŘ -obsluha elektroerozivní drátové řezačky

Do týmu nástrojařů hledáme nového kolegu.Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání, práci v oblasti automotive, výroba tradičních manikúrovacích nástrojů Náplň práce : příprava stroje, nástrojů a materiálů opravy.

Do týmu nástrojařů hledáme nového kolegu.Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání, práci v oblasti automotive, výroba tradičních manikúrovacích nástrojů

Náplň práce :

příprava stroje, nástrojů a materiálů

opravy a úpravy střižných nástrojů

zdokonalování střižných nástrojů s cílem snížit zmetkovitost a zvýšit produktivitu a spolehlivost

práce na jednu směnu ( 8 hodin)

Kvalifikace/ požadavky:

Sřední odborné učiliště technického směru/ výuční list

základní orientace v technické dokumentaci a výkresech

znalost práce na elektroerozivních strojích výhodou

výhodou je také praxe na obráběcích strojích ( soustruh, frézka, bruska, strojní pila, vrtačka)

samostatnost, spolehlivost

Nabízíme :

stanete se součástí tradiční české firmy

13. mzda ( vánoční odměna)

čeká Vás příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, motivační systém odměňování, firemní chata, firemní akce

možnost nástupu ihned

Dotazník

Máte na nás nějaký dotaz mebo chcete poptat produkt?

Neváhejte se na nás obrátit.
Vaše požadavky zpracováváme každý pracovní den!

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit