Home >DUP >Aktuálně

Aktuálně

DUP - družstvo pronajme volnou ordinaci dentální hygieny, lze použít i jako kosmetický salon. Voda zavedena. Po dohodě se současným nájemcem, lze odkoupit uvedené vybavení. V případě zájmu volejte pana Sibala 602 490 276.

přečíst

prodáme 12 ks dřevěných regálů, které se mohou umístit jednotlivě nebo proti sobě jako oboustranné. Výška 180cm, šířka 80cm a v nejširší hloubce 27 cm. Regály byly používány na výstavy, polovina je ještě zabalená v krabicích. Police jsou tvrzené sklo. Cena za 1 ks regálu 2.500, -Kč s DPH. Lze prodat i po jednotlivých regálech.

přečíst

Poutník zabodoval mezi českými ležáky

přečíst

Svaz českých a moravských výrobních družstev v úterý 28. listopadu informoval o úspěchu výrobního družstva DUP Pelhřimov v soutěži Českých sto nejlepších 2017. Družstvo bylo oceněno v rámci oborové kategorie Zaměstnanost & družstevnictví.

přečíst

Projekt Realizace energeticky úsporných opatření administrativní budovy, výrobní haly a sociální budovy DUP-Družstva je spolufinancován Evropskou unií.

přečíst

Projekt Snížení energetické náročnosti budovy v areálu společnosti DUP - družstvo, Pelhřimov je spolufinancován Evropskou unií.

přečíst
Dotazník

Máte na nás nějaký dotaz mebo chcete poptat produkt?

Neváhejte se na nás obrátit.
Vaše požadavky zpracováváme každý pracovní den!

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit